září 2013 v Harrachově

Vydáno: Pondělí, 14.10.2013

Pro někoho se slovem září připomene především školní rok. Stejné je to i pro Petra a Martu, kteří jsou stále školou povinní. Jenomže nám tento měsíc přináší také radost, trošičku nervozity a velké očekávání. Proč? Protože se každý rok koná v Harrachově Kaml Cup - závody ve skoku na lyžích především pro předžáky, žáky a žačky. Ano, věkově nepatříme do žádné z těchto kategorií, ale to nevadí. V roce 2011 a 2012 byla pro tehdy ještě holčičí složení našeho týmu otevřená kategorie ŽENY-OPEN. Letos v září se konala premiéra - kategorie MUŽI-OPEN a s tím i první závody pro Petra. Do této kategorie se přihlásilo 13 skokanů, mezi nimi také veteráni. My měli pořadová čísla 41 (Marta), 42 (Petr), 43 (Verča). Den před závody byl velký déšť, ale samotné závody se odskákaly za teplého slunečného počasí. Jak jsme dopadli? Na můstku K-26 se na 5. místem umístila Marta za skoky dlouhé 24,5 a 22m, pro 11. místo si doskočil Petr 17,5 a 17m. Verča upadla a zařadilo ji to na konec bodové tabulky (13,5 a 14,5m). 

 

Pro náš tým to byl celkově třetí odskákaný Kaml Cup a pořád máme co zlepšovat. Do příštího ročníku, pokud se ho budeme moci zúčastnit, si přejeme pořád stejnou legraci, nepolámané lyže a hlavně lepší a lepší skoky. Na závěr moc děkujeme celé rodině Slavíků, že nám umožňuje poměřit své síly na můstcích s ostatními skokany a opět moc děkujeme našemu trenérovi Fánnovi, který je stále prostě SUPER! 

Podporují nás:

 

      

 

      

 

 

 

Náš skokanský blog:

 

Skoky na lyžích

 

 

 

Facebook:

 

 

 

 

Odebírání novinek:

 

 RSS Aktualit

 

 RSS Tréninků

 

 RSS Blogu