Aktuality

Soustředění v Harrachově
Vydáno: Čtvrtek, 11.9.2014

Jak jste jistě mnozí zaznamenali, ve dnech 5.-17.8. jsme absolvovali soustředění v Harrachově. :-) užili jsme si sluníčkového počasí, skoků i zábavy a doufáme, že nám ke konci září jako každý rok otevřou kategorii na závodech Kaml Cup. Pokud ne, bylo letní soustředění prvním a zároveň posledním v této sezoně. O našem dovádění na skočkách i mimo ně si můžete počíst na našem neformálním blogu. Odkaz naleznete v pravém menu. :-)

Nové odkazy na RSS!!
Vydáno: Úterý, 29.7.2014

Vytvořili jsme nové odkazy pro RSS, tak si je nezapomeňte aktualizovat.

Jedeme trénovat do Harrachova
Vydáno: Pondělí, 28.7.2014

V úterý 5.8. se chystáme na soustředění do Harrachova. Opět bez Verči, ale vypadá to, že alespoň na část pobytu k nám přibyde aspoň nějaká společnost. :-) Nechme se překvapit. 

A pokud se vám někomu bude chtít, neváhejte se za námi zastavit. :-)

Závody v německém Kottmaru
Vydáno: Úterý, 3.6.2014

V neděli 1.6.2014 se Marta zúčastnila závodů na K-51 v německém Kottmaru. Jako nejstarší závodnice v kategorii Mädchen offene Klasse obsadila v konkurenci 12 skokanek 9. místo za skoky dlouhé 36 a 40 m. Kompletní výsledky si můžete prohlédnout zde.

Zimní sezona ukončena závody v Harrachově
Vydáno: Úterý, 11.3.2014

Sluníčko se na nás hezky směje, sníh už téměř všude roztál a pro nás to znamená konec nepříliš vydařené zimní sezony. Verča se na skočky nedostala vůbec, Petr jen při soustředění kolem Silvestra, Marta k tomu přidala ještě 3 dny na přelomu února a března. Doufáme tedy, že alespoň začneme dříve sezonu letní.

Během zmíněných 3 dnů (28.2.-2.3.) v Harrachově dělala Marta převážně předskokanku na K-40. V sobotu 1.3. se zúčastnila závodů RKZ v kategorii ženy na K-70, kam se nakonec přihlásily jen 2. I přes pád soupeřky Martiny J. v prvním kole (144,5 b, 59+58,5 m) skončila Marta druhá a zároveň poslední (81,7 b, 41,5+42 m). 

Závody
Vydáno: Čtvrtek, 27.2.2014

Jako každý rok se budou v Harrachově konat od pátku do neděle závody MČR, kam se Marta vydá jako předskokanka. V sobotu se zúčastní i závodů RKZ na K-70. Původně měl jet do Harrachova i Petr, ale na můstcích na Kamlu roztál sníh, a tak zůstává doma. Poslední člen našeho týmu - Verča - stále pobývá v Irsku a zanedbává tak skokanské tréninky.

Stránky

Podporují nás:

 

      

 

      

 

 

 

Náš skokanský blog:

 

Skoky na lyžích

 

 

 

Facebook:

 

 

 

 

Odebírání novinek:

 

 RSS Aktualit

 

 RSS Tréninků

 

 RSS Blogu